En İyi Şeyler’de Yazarlık

en iyi şeyler favicon

eniyiseyler.com olarak en iyilerin yer aldığı listeleri hazırlayan ekibimizi büyütüyoruz. Uzmanlığınız yada hobinizle ilgili en iyi listeleri oluşturabileceğinizi düşünüyorsanız lütfen bizimle irtibata geçerek yazarımız olun.

Hangi İçerikleri Üretiyoruz?

Siyasi, etnik bölücülük, terör sempatizanlığı ve infiale yol açacak konular haricinde hayata dair tüm kategorilerde en iyi listeleri oluşturuyoruz. Yazarlarımızdan da aynı hassasiyetle, milli birlik ve bütünlüğümüze gölge düşürmeyecek konularda listeler oluşturmasını bekliyoruz.

Yazarlardan gelen tüm listeler bu nedenle bir onay mekanizmasından geçiyor ve yayınlanmaya engel bir durum yoksa içerikler yayınlanıyor.

Yazarlarımızdan gelen içeriklerin ücretli/reklam içerik olmaması olmazsa olmaz kriterlerimizden bir diğeri. eniyiseyler.com bir kişiyi/mekanı/işletmeyi ön plana çıkarmak ya da aksine kötülemek için değil, kategorisinde en iyi olanları okuyucularla buluşturmak için kurulmuş bir web sitesidir. Bu nedenle yazarlardan gelecek olan ücretli/reklam içerikler hiçbir suretle onaylanmaz/yayınlanmaz.

Nasıl Yazar Olunur?

eniyiseyler.com’da yazar olmak oldukça basit. Tüm yapmanız gereken alttaki formu doldurmak ya da adınız, soyadınız, mesleğiniz, yaşınız, E-Posta adresiniz ve kısaca neden yazar olmak istediğinizi belirttiğiniz bir bir maili [email protected]‘a göndermek. Yazar olmadan içerik göndermek istiyorsanız burayı tıklayarak açılan sayfadaki formu doldurup bize gönderebilirsiniz.

Başvuru formu

    SİZİ DE YAZARLARIMIZ ARASINDA GÖRMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ.