Cep telefonunuz için koruyucu kılıf ve ekran koruyucu kullanıyorsunuz, peki akıllı saatleriniz için? Telefon kadar olmasa da yüksek fiyatlı olması nedeniyle darbe ve çiziklere karşı koruma gerektiren bir aksesuar olan akıllı saatler için hangi koruyucu kılıfı tercih etmek gerekiyor? Sizler için Apple Watch için en iyi kılıfları listeledik. Liste alfabetik olarak yapılmıştır.

1Katalizör Su Geçirmez Apple Watch 2 ve 3 Koruyucu Kılıf

Katalizör su geçirmez kılıfın en iddialı olduğu konu isminden de anlaşılacağı üzere su geçirmemesi. Ayrıca düşmelere karşı dayanıklılık konusunda askeri sınıf spesifikasyonlara sahip kılıf su, toz, kir ve kara karşı tamamen sızdırmaz özelliğe sahip. Tercih edilebilecek bir model olduğunu söyleyebiliriz.


2OULUOQI Clear Case Apple Watch 1, 2 ve 3 Koruyucu Kılıf

Apple Watch 1, 2 ve 3 ile uyumlu olan bu kılıf saati hafif darbelere ve çizilmelere karşı korumak için tasarlanmış. Şeffaf bir kılıf olan Ouluoqi’in oldukça hafif olduğunu da söylemekte fayda var. Saatinizi diğer alternatifleri kadar iddialı korumayabilir ancak günlük kullanımda oluşabilecek çizik ve küçük darbelerin yol açacağı zararları önlemede fazla işinize yarayacaktır.


3Speck Candyshell Fit Case Apple Watch 1, 2 ve 3 Koruyucu Kılıf

Hem 38 hem de 42 milimetre Apple Watch saatler için alternatifi bulunan kılıf dinamik renkleriyle ön plana çıkıyor. Oldukça kolay takma ve çıkarma imkanı sağlayan kılıf saati tam çevreleyerek koruma sağlıyor. Oldukça ince olan dış profili buna rağmen çarpma ve düşmelere karşı saati korumak için şok emici bir iç yapıya sahip.


4Spigen Liquid Crystal Clear Case Apple Watch 4 Koruyucu Kılıf

Spigen’in bir başka Appe Watch kılıfı olan bu modeli, göze de oldukça hitap etmesiyle ön plana çıkıyor. İnce çerçevesi ve esnek malzemesi günlük kullanımdan doğan çizilmelerin önüne geçiyor. Kılıfın iç dokusundaki noktalı bölüm sayesinde cihaz arkasında iz oluşması da minimuma indiriliyor.


5Spigen Rugged Armor Case Apple Watch 1, 2 ve 3 Koruyucu Kılıf

Spigen’in Appe Watch 1, 2 ve 3 için ürettiği bu kılıf sert TPU’dan yapılmış ve tuşları korumak için ayrı bir parçası da bulunuyor. Kolay takılıp çıkarılabilir olması nedeniyle kullanıcılara sadece gerektiği durumlarda kullanmak gibi bir avantaj sağlayan kılıfın siyah, beyaz ve altın renkleri mevcut.


6Spigen Rugged Armor Pro Case Apple Watch 4 Koruyucu Kılıf

Cep telefonlarında olduğu gibi akıllı saatlerde de üstün koruma sağlayan kılıflar üreten Spigen’in bu modeli, 44 milimetre Appe Watchlar için biçilmiş kaftan. Mat kaplamalı gövdesi ve karbon fiber görüntüsü ile şık bir görünüm sunan kılıfın daha estetik görünmesi için spigenin bu model için ürettiği kayışla birlikte satın almakta fayda var. Kılıfın siyah, beyaz, zeytin yeşili ve pembe renk seçenekleri bulunuyor.


7Supcase Unicorn Beetle Pro Apple Watch Koruyucu Kılıf

Ön kapak korumasıyla birlikte satılan dahili kayışlı kılıfın kolayca takıp çıkartılabildiğini belirtelim. Dış kısmı sert bir polikarbon malzemeden üretilen kılıf darbe ve çizilmelere karşı maksimum koruma sağlıyor. Kılıfın yükseltilmiş çerçevesi ekranın hasardan korunması için şok emilimi görevi de görüyor. Bu kılıfın da iyi bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz.


8X-Doria Defense Edge Case Apple Watch 1, 2 ve 3 Koruyucu Kılıf

Dış yüzeyi alüminyum bileşenlere sahip polikarbonat ile üretilen kılıf, sağlamlığıyla ön plana çıkıyor. İnce profil yapısı nedeniyle saati kaba göstermeyen kılıfta bulunan kauçuk astar, saatle metal alanın birbirine temas etmesini önlüyor. Kayışın harici olarak satıldığı kılıfın kolayca takılıp çıkartılabildiğini de belirtelim.

Yorum bırak

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin