Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi, hayatlarımıza farklı farklı yeniliklerin dahil olmasına olanak tanıyor. Son yıllarda devamlı karşımıza çıkan kablosuz şarj cihazları da bu yeniliklerden bir tanesidir. Kablosuz bağlantı teknolojilerine hız kazandıran üretici firmalar tarafından piyasaya sürülen 2020’nin en iyi kablosuz şarj cihazlarını bu listemizde bir araya getirdik. Liste alfabetik olarak yapılmıştır.

1AGPTEK Qi 10W

Optimize edilmiş Qi teknolojisiyle şarj modlarını tanımlayan AGPTEK Qi 10W, farklı marka ve modeldeki cihazlara şarj desteği sunmaktadır. Aşırı voltaj, aşırı ısınma, aşırı akım ve kısa devre gibi koruma özellikleriyle gelen cihazla telefonunuzu güvenli ve kolay bir şekilde şarj edebilirsiniz. Aynı zamanda 8 mm’ye kadar sunduğu çalışma mesafesi, telefonların arka kapak ve kılıflarının şarja engel olmasının önüne geçiyor.


2Baseus WXJS Metal 7.5W

Kablosuz şarj özelliğine sahip birçok telefonu şarj etmenize imkân tanıyan Baseus WXJS Metal 7.5 W, telefonlara aşırı akım yüklemesi önleyici akıllı bir çiple geliyor. Aynı zamanda bu çip, telefonunuz şarj olduğunda akımın kesilmesini de sağlıyor. Güvenli şarj bakımından beklentileri karşılayan ürün, Qi şarj ürün ve dönüştürücülerini desteklemektedir.


3Belkin Boost Up 7.5W

Qi teknolojisine sahip olan tüm cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışan Belkin Boost Up 7.5W, yüksek hızlı kablosuz şarj performansı konusunda beklentileri karşılıyor. 3 mm şarj mesafesine sahip cihaz, üzerindeki LED ışıkları sayesinde telefonunuzu doğru bir konumda yerleştirip yerleştirmediğinizi anlamanıza yardımcı oluyor. Fansız tasarımıyla sessiz çalışma sağlar ve termal koruma sensörleri daha güvenli bir şarj imkânı tanır.


4ChoeTech T555S 10W

Standlı bir yapıyla tasarlanan ChoeTech T555S 10W, telefonunuz şarj olurken aynı anda bütün etkinlikleri sürdürmeye devam etmenize olanak tanıyor. Yatay veya dikey konumlarda telefonunuzu şarj edebiliyor olması, ürünü daha da kullanışlı bir hale getiriyor. Aşırı voltaj, aşırı akım ve aşırı ısınma gibi koruma özelliklerine sahiptir.


5LTDNB Qi 10W

Qi teknolojisini içeren bütün telefonlarla kullanılabilen LTDNB Qi 10W, istikrarlı şarj olanakları sunan bir cihazdır. 4 mm’ye kadar şarj mesafesi sunan cihaz, güvenlik standartları dikkate alınarak tasarlanmıştır. Bu sayede aşırı ısınma, kısa devre ve aşırı akım gibi durumlarda telefonunuza zarar gelmesinin önüne geçer.


6Nanami Qi Fast Charger

Stand tasarımıyla listemize giren bir diğer kablosuz şarj aleti, Nanami Qi Fast Charger’dır. Hızlı şarj özelliğini destekleyen cihaz, Qi teknolojisine sahip telefonunuzu kısa zamanda şarj eder. Dikey veya yatay şarj etme özgürlüğü sunduğu için, aynı anda telefonunuzda işlemlerinize ara vermeden devam edebilirsiniz. İki şarj moduyla 10W ve 7.5W hızlı şarjı desteklemektedir. Aşırı ısınma ve aşırı yükleme gibi durumlara karşı koruması bulunan cihazın, ayrıca dengeyi mükemmel bir şekilde korumak için kaymaz plastikten tasarlanan ayakları üzerine oturduğunu söylememizde yarar vardır.


7Samsung EP-NG930BWEGWW

Qi teknolojisiyle uyumlu Samsung cihazlarla kullanılabilen Samsung EP-NG930BWEGWW kablosuz şarj aleti, standlı kendine özgü tasarımıyla dikkat çekmektedir. Dikey ve yatay konumlarda şarjı desteklediği için, telefonunuzu şarj ederken kullanmaya ara vermemiş olursunuz.


8UGREEN Qi MT01122

Qi teknolojisini destekleyen hemen hemen her cihaza kablosuz şarj desteği sunan UGREEN Qi MT01122, kaymaz taban özellikli olarak tasarlanmıştır. Yüksek akım, kısa devre, yüksek sıcaklık ve yüksek voltaj gibi durumlarda şarjı keserek telefonunuzu daha güvenli bir şekilde şarj etmenizi sağlar. Akıllı LED bildirimleriyle şarj durumunu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Yorum bırak

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin