Sizce En İyiler?

en iyi şeyler favicon

Sizce en iyileri merak ediyoruz. En iyiler listesi hazırlayıp bize ulaştırırsanız ve aşağıdaki hususları da dikkate almışsanız memnuniyetle içeriklerinizi yayınlamak isteriz. Sadece içerik göndermekle kalmayıp yazarımız olmak isterseniz buraya tıklayarak yazarlıkla ilgili bilgi alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek ya da işbirliği için ise burayı tıklayabilirsiniz.

Hangi İçerikleri Üretiyoruz?

Siyasi, etnik bölücülük, terör sempatizanlığı ve infiale yol açacak konular haricinde hayata dair tüm kategorilerde en iyi listeleri oluşturuyoruz. Yazarlarımızdan da aynı hassasiyetle, milli birlik ve bütünlüğümüze gölge düşürmeyecek konularda listeler oluşturmasını bekliyoruz.

Yazarlardan gelen tüm listeler bu nedenle bir onay mekanizmasından geçiyor ve yayınlanmaya engel bir durum yoksa içerikler yayınlanıyor.

Yazarlarımızdan gelen içeriklerin ücretli/reklam içerik olmaması olmazsa olmaz kriterlerimizden bir diğeri. eniyiseyler.com bir kişiyi/mekanı/işletmeyi ön plana çıkarmak ya da aksine kötülemek için değil, kategorisinde en iyi olanları okuyucularla buluşturmak için kurulmuş bir web sitesidir. Bu nedenle yazarlardan gelecek olan ücretli/reklam içerikler hiçbir suretle onaylanmaz/yayınlanmaz.

En iyiler listesi göndermek için aşağıdaki alanı kullanabilirsiniz;