İşlem görmüş, ihtiyaç duyduğu bakım ve nemi yeterince alamamış saçlar zaman içerisinde eski göz alıcılığını kaybeder. Saçlarınıza bakım sağlayan, eski canlılığını ve parlaklığını yeniden kazandıran ve kırık oluşumlarının önüne geçen bir çok yardımcı ürün bulunuyor.

Biz de saç bakım ürünü tavsiyesi arayanlar için piyasanın önde gelen en iyi saç bakım ürünlerini listeledik. Liste alfabetik olarak yapılmıştır.

1Bonacure Barbary Fig Oil&Keratin Restorative Mask

Frenk inciri yağı içeren bu saç bakım ürünü, kuru ve yıpranmış saçlara özel olarak tasarlanmış. Hasar gören saç liflerinin derinlemesine bir şekilde onarılmasında etki gösteren bu ürünü sağlıklı saçlara kavuşmak için incelemenizde yarar var.

Yumuşaklık, parlaklık, canlılık ve derinlemesine onarım gibi özellikleri sunan ürünün en önemli özelliği saçları ağırlaştırmadan bakım yapması. Değerli yağ içeriğiyle saçlarınıza kolay bir şekilde nüfuz eden ürün, kısa zamanda saçlarınızın güç ve direnç kazanmasına da yardımcı oluyor.


2Bumble And Bumble Repair Blow Dry

Durulama gerektirmeyen bu saç bakım ürünü, emilimden sonra saç tellerinin ısıya dirençli olmasına yardımcı oluyor. Devamlı ısıya maruz kalan saçlarınıza uyguladıktan sonra, fön veya maşa işlemlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Onarım teknolojisiyle saçlarınızı kırılmalara karşı koruyan bir etki göstermesinin yanı sıra, içeriğinde bulunan pale lilac ve rose of jericho özleriyle kuruyan saçlarınıza yeniden canlılık ve hacim kazandırıyor. Orta veya kalın telli saç tiplerine kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu saç bakım ürününde ftalat, paraben ve paraldehit gibi maddeler bulunmuyor.


3Gliss Serum Deep Repair Mask

Amino-Protein-Serum içeriğinin yardımıyla saçlarda 1 hafta gibi kısa bir sürede etkisini gösteren bu saç bakım ürünü, tamamen onarılmış sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcı oluyor. Yıpranmış, canlılığını yitirmiş ve kurumuş saçlara özel olarak üretilen ürün saçlarınızın en derin tabakalarına bile  nüfuz ediyor.


4Kerastase Resistance Therapiste Hair Mask

Kalın telli ve aşırı yıpranmış saçlara özel olarak tasarlanan bu saç bakım ürünü, saçlarınıza özlediğiniz o gücü ve esnekliği yeniden kazandırmak için tercih edebilirsiniz.

Benzersiz dokusu sayesinde saça hızlı ve etkili bir şekilde nüfuz eden ürün, saçların kısa bir süreçte canlılık ve parlaklık kazanmasına yardımcı oluyor. Bu sayede gözle görülür bir etkiye sahip olurken saçlarınızdaki kırıklardan, işlemler sonucunda görülen hasarlardan ve bakımsızlıktan kurtulabiliyorsunuz.


5Marrakesh Let It Shine Therapy

Argan yağı ve kenevir özleri içeren özel formülüyle saçlarınıza aradığınız çok yönlü uygulamayı sunacak saç bakım ürünlerinden birisi.

Saçlarınıza parlaklık, canlılık ve ferahlık kazandıran bu besleyici karışımla saçınıza eski dokusunu kazandırabilir ve güçlendirebilirsiniz. Aynı zamanda içerdiği bitkisel özler, saçınıza ısıya karşı koruma sağlıyor. Bu sayede devamlı fön veya maşa uygulanan saçlarda kırıklara daha az rastlanmasını sağlıyor.


6Sachajuan Hair Repair

Şampuan sonrasında uygulanabilen bu saç bakım ürünü, dolgun ve yumuşak saçlara kavuşmanız için ideal bir seçim olabilir.

Saç onarıcı Ocean Silk teknolojisiyle üretilen bu ürünün hücre yenilenmesine de destek veriyor. Yıpranmış saçlara bu teknoloji sayesinde enerji ve canlılık kazandıran ürün, ayrıca saçların yapısının güçlenmesini de sağlıyor.


7Schwarzkopf Bonacure Hairtherapy XXL

Saçlardaki kırıkları onaran ve tekrar kırıkların oluşmasının önüne geçen özel bir formüle sahip bu saç bakım ürünü, saçlarınıza sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırabileceğiniz kolay uygulamalı ekstra bakım ürünü olarak ön plana çıkıyor.

Saç uçlarını besleyerek yıpranmış saçlara yeniden canlılık kazandırmasının yanı sıra, saçın koruyucu katmanının onarılmasına yardımcı olan ürün elektriklenmeye yatkın asi saçların rahatlamasını ve tarama kolaylığı da sağlıyor.


8Sephora Shea Hair Sleeping Mask

Hasar görmüş ve onarım gerektiren hemen hemen her saç tipinde rahatlıkla kullanılabilecek özel bir formülle tasarlanan bu saç bakım ürünü, konsantre bir yapıya sahip.

Gece bakım maskesi olarak haftada 1-2 defa uygulamanızın yeterli olacağı ürünün saç kırıklarını onarma ve önleme konusundaki etkisi gözle görülür biçimde fark edilmektedir. Bu yüzden daha esnek, güçlü ve kırıklardan arınmış saçlara kısa zamanda sahip olmak istiyorsanız bu ürünü incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Yorum bırak

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin