Göz çevresinde bulunan yorgunluk ve yaşlanma belirtileriyle savaşmak oldukça zordur. Bu yüzden göz çevresindeki bu belirtileri minimize etmek için krem ve serumlardan yardım almak gerekebiliyor.

Biz de göz altı kremi tavsiyesi arayanlar için göz çevresinde gösterdikleri iyileştirici etkiyle ön plana çıkan ve 2020 yılı itibariyle satın alabileceğiniz en iyi gözaltı kremlerini listeledik. Liste alfabetik olarak yapılmıştır.

1Chanel Hydra Beauty Micro Gel Yeux

Kamelya özleriyle tasarlanan özel bir formül içeren bu gözaltı kremi, gün boyunca göz çevrenize gerek duyduğu nemi sunan bir etkiye sahip.

Göz çevresinde yaşlanma belirtilerine oldukça açık olan hassas bölgeye özel tasarlanmış olan bu jel kıvamlı bakım kremiyle ince çizgilerin, koyu halkaların ve torbalanmanın kolay bir şekilde önüne geçebilirsiniz. Göz çevrenizde yorgunluk ve yaşlanmanın belirtileriyle oluşmuş olan ince çizgilerin düzenli bir kullanım sonrasında pürüzsüzleştiğini görebilirsiniz.


2Clinique Pep Start Eye Cream

Gözlerinize ve göz çevrenize çöken yorgun görüntüden şikayetçiyseniz, bu yorgunluğu giderecek ve enerjik bir görüntüye kavuşmanıza yardımcı olacak bu ürünü incelemenizde fayda var.

Kokusuz, paraben ve ftalat maddeleri içermeyen bu gözaltı kremini özel tasarım olan soğuk yuvarlak ucu aracılığıyla kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Bu tasarım göz çevrenize ihtiyaç duyduğu rahatlamayı sunarken, aynı zamanda masaj benzeri bir etkiyi de cildinize sağlayacaktır. Bu sayede kremin etkilerini daha kısa bir zamanda gözlemlemeye başlayabilirsiniz.


3Dermalogica Multivitamin Power Firm

Formülünde bulunan A ve C vitaminleri sayesinde göz çevresindeki kırışıklıklarla savaşan bir etki sunmasının yanı sıra, gözaltlarınıza daha aydınlık bir görünüm kazandıran bu gözaltı kremi çift etkiyle son derece kullanışlı bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

Bitkisel bileşimiyle göz çevresinde oluşmuş çizgilerin azaltılmasına yardımcı olan ürünü bütün göz çevresinde uygulayarak kullanabilirsiniz. Bununla birlikte ciltteki nem kaybının da engellenmesi görevini üstlenen krem, kuruyan cildin daha hızlı kırışmasının da önüne geçiyor.


4Estee Lauder Re-Nutriv Replenishing Comfort

İçeriğindeki kamelya ve yaban mersini özlerinin yanı sıra Omega-3 yağlarıyla da göz çevrenize doğal ve aynı zamanda etkili bir bakım sağlayacağınız bu gözaltı kremi Estee Lauder tarafından tasarlanmıştır.

Ürün, uygulamanın hemen sonrasında daha canlı ve aydınlık bir görünüme kavuşmanızı sağlamanın yanı sıra göz çevrenizdeki ince çizgiler, koyu halkalar ve torbalarla da savaşıyor. Ayrıca her yaştaki cilde uygulanabildiğini de belirtelim.


5La Mer The Lifting Eye Serum

Gözaltı sıkılaştırıcı bir etkiyle tasarlanan bu gözaltı kremi, ipeksi bir dokunuşu göz çevrenize sunan özel bir formüle sahip.

Göz çevrenizi canlandıran etkinin yanı sıra, bu bölgede daha dolgun bir görünüm elde etmenize yardımcı olan krem, benzerlerinden farklı olarak uygulama masaj aplikatörüyle birlikte satılıyor.  Ciltteki elestanları arttırıcı bir etkiyle bir araya getirilen botanik formülü sayesinde, sarkan gözaltlarının toparlanması ve eski görünümüne kavuşması için etkili bir ürün.


6Lancome Energie de Vie Cooling Eye Gel

Ginseng, melisa ve yaban mersini özleriyle formüle edilen bu jel kıvamlı gözaltı kremiyle ince çizgilerin ve gözaltı şişliğinin giderilmesi sağlanmaktadır.

Göz çevresinin ihtiyacı olan nemi sağlayan yapısı, üç çelik bilyeye sahip masaj aplikatörüyle uygulama kolaylığı sunuyor. Hassas ciltler de dahil olmak üzere bütün cilt tiplerine uygulanabilen krem günlük hayatın yorgunluk izleriyle kolay bir şekilde savaşmanıza yardımcı olup göz çevrenize aydınlık bir görünüm kazandırıyor.


7MAC Fast Response Eye Cream

Göz çevresindeki cildi sıkılaştıran, torbaları gideren, koyu halkalar ve ince çizgilerle savaşan kapsamlı bir ürün arıyorsanız bu kremi incelemenizde fayda var. Koyu halkaların görünümlerini belirgin bir biçimde azaltan formülü sayesinde günlük hayatın yorgunluk izlerini yüzünüzden kolaylıkla silebilirsiniz.


8Murad Professional Eye Lifting Firming Cream

Ciltte oluşan kırışıklık ve çizgileri dolduran tescilli özel formülüyle, göz çevresinde sıkılaştırma konusunda benzersiz bir ürün olan Murad Professional’ın kutu içeriğindeki uygulama sonrası pedlerini de yoğunlaştırma işlemi için kullanabilirsiniz. Bu işlemin ardından göz çevrenizde gözle görülür bir sıkılaşma fark etmeniz mümkün.

Yorum bırak

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin