Cilt bakımında seçilecek kremlerin ciltte gözle görülür olumlu etki yapması son derece önemli. Piyasada çok sayıda üretici tarafından kullanıma sunulmuş bir çok cilt bakım kremi bulunuyor. Cilt bakım ürünleri kullananların bir çoğu ise hangi ürünü alacaklarıyla ilgili kafa karışıklığı yaşıyor ve tavsiye arıyor.

Biz de size bu listemizde önde gelen markaların en etkili cilt bakım kremlerini sıraladık. Yer verdiğimiz ürünleri inceleyerek en iyi cilt bakım kremleri hakkında bilgi sahibi  olabilirsiniz. Liste alfabetik olarak yapılmıştır.

1Chanel Le Lift Creme

Antiaging etkisinde retinolün etkilerini barındıran, ancak retinolün cildi hassaslaştıran dezavantajlarını elimine eden bir krem arayanlar için Chanel Le Lift Creme ürününü tavsiye ediyoruz.

Yüzde 94 oranında doğal bileşenlerle özel bir şekilde formüle edilen bu krem, hassas ciltlerde bile güvenle kullanılabilecek bir antiaging bakım kremi. Aydınlatıcı, sıkılaştırıcı ve pürüzsüzlük sağlayan etkileri nedeniyle Chanel markasının en çok satan cilt bakım kremi olarak ön plana çıkan ürün, farklı cilt tipleri için serinin Creme Riche ve Creme Fine çeşitleri de mevcut.


2Darphin Intral Environmental Lightweight Shield SPF 50

Aşırı hassas ciltlere yüksek etkili olarak sunduğu UVA ve UVB ışın koruma faktörü sayesinde Darphin tarafından üretilen bu cilt bakım kremi rakiplerinden ayrılıyor.

Bütün cildinize göz çevresi de dahil olmak üzere uygulayabileceğiniz ürün, cildinizi çevresel etkilerin yıpratıcılığından koruyor. Bununla birlikte hafif bir dokuya sahip olan krem cilt tarafından tamamen emilim sağlayabildiğinden, cildinize aydınlık ve ipeksi bir görünüm de kazandırıyor.


3Estee Lauder Advanced Night Repair Serum

80’li yıllarda formüle edilen ve gelişen teknolojiyle sürekli yenilenen bir formüle sahip olan bu cilt bakım kremi, günümüzde de popülaritesini koruyan bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

Onarıcı ve koruyucu etkilere sahip ürünü cildinizdeki yaşlanma belirtilerine karşı kullanabilirsiniz. Gece uygulanarak kullanılan serum, uykudayken cildinizi onarıyor. Nemli, aydınlık, pürüzsüz ve genç gösteren bir cilde sahip olmak istiyorsanız, bu gece serumunu mutlaka incelemelisiniz.


4Kiehl’s Ultra Facial Cream

Cildinde nem sorunu yaşayanların tercih edebilecekleri bu ürün, 2.3 kata kadar daha fazla nem etkisi sunmak için özel olarak tasarlanmış.

Hafif yapılı dokusu, cildin her bölgesinde kolay bir emilim sağlar ve 24 saat süren bir nemlendirme etkisini cildinizde kolaylıkla bu krem aracılığıyla elde edebilirsiniz. Zeytin ve buzul glikoproteinleri içeren kremin tüm cilt tipleriyle uyumlu bir kullanım sunduğu gözlenmektedir. Pürüzsüz ve yumuşak görünümlü bir cilde kavuşmanızı sağlayacak bu ürünü hassas cilt tiplerine de uygulayabilirsiniz.


5La Mer Moisturising Soft Cream

Deniz canlılarının kendilerini yenileme mucizesini bir cilt bakım kremi olarak sizlere sunan Le Mer’in bu ürünü birçok kullanıcıdan tam not alıyor.

Uyguladıktan hemen sonra etkilerini göstermeye başlayan bu cilt bakım kremi, cildinize anında ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor. Bilhassa cildinde nem problemi yaşayanların rahatlıkla tercih edebilecekleri ürün, hassas cilt tiplerine dahi sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor.


6Lancome Genifique Youth Activating Cream

Birçok formül ve araştırma denemesinden sonra Lancome tarafından üretilen bu cilt bakım kremi, cilt dokusunun esneklik ve canlılık kazanmasında etkili bir ürün.

Cildinize pürüzsüzlük, aydınlık ve denge sağlayan bu krem yaşlanmanın ilk etkilerini azaltma ve önleme konusunda yardımcı bir cilt bakım ürünü olarak kullanılabilir. Aynı zamanda cildinize yumuşaklık kazandıran bu ürün bütün cilt tiplerinde kullanılabilen formülü sayesinde yaşlanmanın ilk belirtileriyle savaşmakta etkili rol oynuyor.


7La Prairie Skin Caviar Luxe Cream

İlk olarak 80’li yılların sonunda tasarlanan ve gelişen teknolojiyle kusursuzlaştırılan bir içeriğe sahip olan bu cilt bakım kremi, toparlama ve sıkılaştırma etkilerini cilde sunuyor.

Işıltılı, toparlanmış, pürüzsüz ve sıkı bir görünüme sahip olmak isteyenlerin tercih edebilecekleri bu ürünün içeriğinde havyar özlerine yer veriliyor. Göz çevresi haricinde yüzünüze ve boynunuza uygulayarak kullanabileceğiniz kremin yüksek fiyatlı fakat olağanüstü etkili olduğunu söyleyebiliriz.


8Origins Ginzing Energy Boosting Gel Moisturizer

Yorgun ve mat bir görünüme sahip ciltlerde tercih edilebilecek bu cilt bakım kremiyle tazelenmiş, sağlıklı ve canlı görünümlü bir cilde kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Yağsız, hafif dokulu formüle sahip olan üründe bitkisel özler bulunuyor. Cildinizin nemlendirilmesine yardımcı olmasının yanı sıra, bu nemlendirme etkisinin 72 saate kadar devam etmesini sağlıyor. Yorgun görünümlü cildinize vitaminlerle doğal bir canlılık katmak istiyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken bir ürün.

Yorum bırak

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin